Donice / Kwietniki

ilość znalezionych towarów: 25

Donice, kwietniki, podpórki na kwiaty i makramy – duża moc roślinnych dodatków

Dodatki w aranżacji wnętrz mają ogromną moc. Donice, kwietniki i makramy to akcesoria, których nie powinno zabraknąć w Twoim domu, nawet jeśli rośliny nie są Twoją największą pasją. Chodzi przecież tylko (a może aż!) o to, by Twoje miejsce na ziemi stało się przytulniejsze i pełne pozytywnej energii. Zależy nam na tym, dlatego do oferty naszego sklepu włączyliśmy liczne donice i kwietniki oraz inne przybory do organizowania przestrzeni z pomocą roślin.

Donice, doniczki i kwietniki – różne wzory, kolory, rozmiary

Kwiat sam w sobie jest najpiękniejszą ozdobą. Jeśli jednak chcesz uzyskać efekt „wow”, nie możesz zapomnieć o tym, co pod nim, czyli donicy. Ta powinna pasować zarówno do estetyki samej rośliny, jak wszystkiego wokół. Wiemy, jak różnorodne są mieszkania i domy naszych Klientów, dlatego do asortymentu włączyliśmy nie tylko nowoczesne, ale też tradycyjne donice i doniczki. To między innymi minimalistyczna ceramika, ale też loftowe plecionki i drewno. Większość z kwietników przeznaczona jest do wnętrza, ale niektóre modele poradzą sobie również na tarasie, balkonie i w ogrodzie.

Podpórki na rośliny i makramy – niebanalny sposób prezentacji roślin

A kiedy już umieścisz rośliny w donicach, warto ustawić je nie tylko na parapetach i półkach czy podłodze, ale wykorzystać w tym celu też podpórki pod rośliny. W naszym sklepie znajdziesz takie w formie stylowych skrzynek oraz podpórki na rośliny wiszące – w geometrycznych formach i plecione. Te ostatnie to inaczej makramy, niezwykle modne w ostatnim czasie. Dodają wnętrzom ciepła i artystycznego pierwiastka. Pokazują domowników jako osoby, doceniające proste piękno w codziennym życiu.

Dlaczego warto wprowadzić donice, kwietniki i makramy na rośliny do domu?

Powodów jest kilka. Najważniejszy to łatwe i skuteczne ocieplenie całej aranżacji i dodanie jej życia, takiego, które wpływa pozytywnie na wszystkich domowników. Różnorodne donice dodają mieszkaniu kolorytu. W takich pomieszczeniach każdy czuje się lepiej – częściej odczuwa spokój i radość. A jeśli chodzi o korzyści dla samych roślin, dobrze dobrane doniczki chronią ich systemy korzeniowe, sprzyjając wzrostowi.

Dlaczego warto kupić donice i inne tego typu akcesoria właśnie w naszym sklepie? Bo włączając produkty do oferty, stawiamy przede wszystkim na jakość, nie ilość. Oferujemy więc tylko solidne, trwałe doniczki, kwietniki i makramy, które odpowiednio użytkowane posłużą nawet latami. Wystarczy szybkie przejrzenie zebranych powyżej produktów, by zauważyć, że wszystkie są stylowe i niebanalne. Takie, które możesz śmiało włączyć do swojej aranżacji, ryzykując tylko estetycznym sukcesem

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-23
  Jak na razie jest ok. Zmienia kolor nie rdzewieje
  2023-11-19
  Bezproblemowo i szybko.
  pixel