Kieliszki do wódki, nalewek i likierów

ilość znalezionych towarów: 1

Kieliszki do wódki, nalewek i likierów

Nierozerwalnie związane z osławioną na całym świecie, polską gościnnością. Obowiązkowe wyposażenie w każdym domowym barku. Idealne do świętowania drobnych oraz dużych okazji, w małym i większym gronie.

Oto kieliszki do wódki, nalewek i likierów – tradycyjne i nowoczesne, które uzupełnią i udoskonalą każdą zastawę. Wykonane z wysokiej jakości szkła – solidnego i eleganckiego oraz łatwego w czyszczeniu. Dostępne w wielu wariantach pod względem pojemności i designu, zarówno jako pojedyncze kieliszki do wódki, jak i mniej i bardziej rozbudowane zestawy. Witamy Cię w Kuchniolandzie! Tutaj znajdziesz kieliszki, których potrzebujesz, i to w atrakcyjnej cenie oraz z gwarancją niezawodnej jakości.

Tradycyjne kieliszki do wódki, do nalewek i likierów

W ofercie naszego sklepu internetowego umieściliśmy przede wszystkim tradycyjne kieliszki do wódki i innych alkoholi wypijanych w niewielkich ilościach. Są to kieliszki pozbawione dodatkowych zdobień, o nieskomplikowanej bryle i z grubego szkła. Proste, standardowe i uniwersalne. Dostępne w pojemności 15-40 ml.

Eleganckie kieliszki na nóżce i kryształowe

Na wszystkie wyjątkowe okazje oraz oficjalne spotkania przygotowaliśmy eleganckie kieliszki wykonane z pięknego szkła kryształowego. Rewelacyjnie załamują i odbijają światło, zamieniając nawet najbardziej prosty drink w coś wyjątkowego. Zastawa wzbogacona o takie kieliszki od razu wydaje się bardziej prestiżowa i szczególna. Goście z pewnością to docenią, a Twoje przyjęcie zyska uroczysty klimat – adekwatny do sukcesu, który świętujecie.
Innym eleganckim, ale nieco bardziej uniwersalnym wariantem są kieliszki na nóżce. Łączą w sobie solidność i prostotę tradycyjnych kieliszków, ale dzięki kształtnej nóżce wymagają innego sięgnięcia po przygotowany drink, a to dodaje pietyzmu i potęguje uroczystość atmosfery.

Kieliszki z tworzywa sztucznego

Cenisz schludny i elegancki wygląd szła, ale nie chcesz ryzykować potłuczeniem kieliszków? Zwłaszcza na hucznych imprezach z dziesiątkami gości doskonale sprawdzają się kieliszki do wódki i innych mocnych alkoholi wykonane z tworzywa sztucznego. Wyglądają tak samo, jak szklane, ale nie sposób ich zniszczyć i są łatwiejsze do umycia.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 104 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-03
   Szybko tanio
   2023-11-10
   Super!
   pixel