Pojemniki na chleb i pieczywo

ilość znalezionych towarów: 3

Chlebaki – stylowe i funkcjonalne pojemniki na pieczywo

Chlebaki to przeżytek? Nie wygląda na to. Wiele osób nadal nie wyobraża sobie kuchni bez dobrego pojemnika na pieczywo, ustawionego na blacie, zawsze pod ręką. Jaka jest funkcja chlebaka? Przede wszystkim stworzenie osobnego, wydzielonego miejsca wyłącznie na pieczywo i jego ochrona przed wysychaniem oraz kontaktem z potencjalnymi zanieczyszczeniami. Dobry chlebak to taki, który jest trwały, wygodny w stosowaniu i ładny – cieszy oko przy każdym wejściu do kuchni, przynajmniej przez pierwsze tygodnie od zakupu.

Dobry pojemnik na pieczywo – trwały, ładny i wygodny w stosowaniu

W Kuchniolandzie mamy dla Ciebie tylko najlepsze chlebaki – łączące w sobie wszystkie te cechy. Znajdziesz tu pojemnik na pieczywo w stonowanych, klasycznych kolorach oraz kolorowe chlebaki, idealne do nowoczesnych, odważniejszych aranżacji. Produkty te różnią się też kształtem: są wypukłe lub prostokątne, a także powierzchnią: ta jest gładka lub chromowana, matowa lub błyszcząca.

Tradycyjne i nowoczesne chlebaki – dla każdego coś dobrego

Lubisz retro dodatki? Sięgnij więc po chlebak z elementami w kolorze drewna lub chlebak wiklinowy. Masz kuchnię w minimalistycznym stylu? Zwróć więc uwagę w pierwszej kolejności na chlebaki nowoczesne: metalowe pojemniki na pieczywo, w tym te ze stali nierdzewnej, o perfekcyjnie gładkiej powierzchni w bieli lub czerni.

A co z rozmiarem? Dla singli i par wystarczy mniejszy chlebak. Rodzinom polecamy chlebak duży: nawet do 45 cm długości. Na pewno nie ma sensu kupować zbyt dużego lub zbyt małego pojemnika: wtedy albo będzie niepotrzebnie zajmował sporą część blatu albo i tak trzeba będzie przechowywać pieczywo poza nim.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-25
  Polecam
  2023-10-14
  Nie mam uwag krytycznych.
  pixel