Widelce

ilość znalezionych towarów: 1

Widelce do zadań specjalnych

Widelce do nakłuwania i nakładania mięsa, widelce drewniane – idealne dla dzieci i ekologiczne, widelce do najbardziej delikatnych naczyń, z arcywrażliwymi powłokami, na przykład antyadhezyjną – takie właśnie produkty znajdziesz w tej kategorii. Stworzyliśmy ją specjalnie dla Klientów, którzy poszukują widelców do zadań specjalnych.

Widelce drewniane wykonane są z drewna najwyższej klasy – pięknego, przyjemnego w dotyku i trwałego. Świetnie komponują się z przekąskami i rewelacyjnie wyglądają na minimalistycznym oraz rustykalnym stole. Są to także widelce ekologiczne – powstałe z dbałością o środowisko, odpowiednie dla osób, które żywią miłość do naszej planety. Drewniane widelce to także sztućce odpowiednie dla dzieci.

Oferujemy również widelce teleskopowe – doskonałe do przewracania mięsa na mocno rozgrzanym palenisku lub grillu. Dzięki rozsuwanej i składanej rączce możesz ją z łatwością wydłużyć albo skrócić, a przed schowaniem widelca złożyć, by zajmował jeszcze mniej miejsca w szafce lub szufladzie.

Nie sposób opisać tu wszystkich rodzajów widelców, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, dlatego serdecznie zachęcamy do ich samodzielnego poznania. Związane są z różnorodnymi cenami, występują w wielu ciekawych kolorach (w przypadku widelców drewnianych kolor obejmuje najczęściej rączkę) i rozmiarach. Wierzymy, że znajdziesz coś dla siebie!

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 104 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-11-25
   Polecam
   2023-11-10
   Super!
   pixel