Pojemniki, maty i pochłaniacze zapachów do lodówki

ilość znalezionych towarów: 3

Akcesoria do lodówki - dla idealnego porządku i perfekcyjnie czystej lodówki

Lodówka - to w niej przechowujesz kupione jedzenie, licząc na to, że przez co najmniej kilka dni zachowa perfekcyjną jakość i będzie zdatne do spożycia. Lodówka to też źródło chłodnych napojów i przekąsek w ciepłe, a zwłaszcza upalne miesiące. Jako że ma stały kontakt z jedzeniem, które spożywasz, musi panować w niej perfekcyjna czystość ? tylko wtedy masz gwarancję zdrowia i smakowitości wszystkich potraw.

Pojemniki do lodówki, pochłaniacze zapachów do lodówki i znacznie więcej

W Kuchniolandzie zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu wszystkie akcesoria do lodówki, które ułatwią Ci utrzymanie jej w perfekcyjnym stanie. To akcesoria w atrakcyjnej cenie i uniwersalne, które sprawdzą się w każdej kuchni i każdej lodówce. Oddajemy w Twoje ręce:

 -         Pojemniki do lodówki - podstawowe wyposażenie każdej lodówki. Pojemniki, które organizują przestrzeń wewnątrz lodówki i umożliwiają wygodne przechowywanie żywności oraz zapewniają gwarancję jej niewysychania. Wśród nich znajdziesz przede wszystkim pojemniki na warzywa i owoce, ale też pojemniki na inne drobne produkty. Z nimi oddzielisz nabiał od mięsa, warzyw i owoców oraz wydzielisz produkty zdatne do użycia przez kilka tygodni. To pojemniki zarówno plastikowe, jak i szklane i o różnych rozmiarach oraz kształtach.

-         Maty do lodówki - ich zadaniem jest zmniejszyć ryzyko pojawienia się pleśni w lodówce. Skutecznie pochłaniają wilgoć intensywnie wydzielaną głównie przez warzywa i owoce. Dodatkowo zabezpieczają delikatną powierzchnię wewnątrz lodówki przed zniszczeniem i zabrudzeniami. Oferujemy wysokiej jakości maty do lodówki, które nie pochłaniają zapachów, nie zmieniają kolorów, są łatwe w czyszczeniu i dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taką, która będzie pasować do Twojej lodówki.

-         Pochłaniacze zapachów do lodówki - standardowe i ekologiczne, z aktywnym węglem lub sodą oczyszczoną, w uniwersalnym, kolistym kształcie lub w ozdobnej formie. Skutecznie pochłaniają wszystkie nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu lodówka jest jeszcze czystsza i przyjemniejsza w użytkowaniu.

-         Termometry - uniwersalne mierniki temperatury, z którymi będziesz mieć chłód lodówki pod kontrolą. Bo czasami sam regulator temperatury w lodówce to za mało, żeby wiedzieć, jak zimno jest w środku.

-         Sygnalizatory otwarcia lodówki - także w zabawnej formie, na przykład chrumkającej świnki. Podobno bardzo pomagają w ograniczeniu apetytu i odchudzaniu.

W naszym sklepie znajdziesz potrzeby pojemnik do lodówki, skuteczny pochłaniacz zapachów do lodówki i inne akcesoria, z którymi Twoja lodówka będzie jeszcze czystsza, a więc przyjemniejsza i bezpieczniejsza w stosowaniu.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-23
  Jak na razie jest ok. Zmienia kolor nie rdzewieje
  2023-10-14
  Nie mam uwag krytycznych.
  pixel