Krajalnice

ilość znalezionych towarów: 1

Krajalnice – do wędlin, serów, chleba

Nikt nie jest w stanie pokroić jedzenia w taki sposób, by każdy kawałek miał taką samą grubość i tak, by perfekcyjnie wyglądał na talerzu lub pieczywie. Krojenie ręczne za każdym razem wymaga też czasu i energii. Nierzadko powoduje także dodatkowy bałagan w kuchni.

Z tych powodów krajalnice to urządzenia coraz częściej pojawiające się w naszych kuchniach. Umożliwiają szybkie, łatwe, a przy tym perfekcyjnie równomiernie krojenie – zarówno wędlin, serów, jak i chleba. A to oznacza, że w sklepie możesz w końcu poprosić o cały, duży kawałek tych produktów, często smaczniejszy niż wersja dużo wcześniej pokrojona w warunkach, których nigdy nie poznasz.

Poznaj ofertę naszego sklepu i wyposaż swoją kuchnię w krajalnicę, która podaruje Ci jeszcze większą kontrolę nad spożywanymi posiłkami. Z nią noże i deski odchodzą na bok, a Ty nie ryzykujesz ani zranieniem, ani bałaganem. Stajesz się mistrzem idealnych kanapek i potraw.

Nie martw się tym, że krajalnica będzie wyróżniać się na tle kuchni. Nowoczesne urządzenia charakteryzują się modnym designem i mają stosunkowo niewielkie rozmiary, bo powstały z myślą właśnie o domowym zastosowaniu. Przy czym w Kuchniolandzie znajdziesz zarówno nowoczesne krajalnice, jak i te o nieco bardziej tradycyjnym wyglądzie. Wszystkie są jednak uniwersalne i z pewnością sprawdzą się w Twojej kuchni. Możesz oczywiście wybierać między różnymi rozmiarami oraz modelami o standardowej i zwiększonej funkcjonalności. Masz też możliwość postawienia na krajalnice elektryczne lub manualne.

Jak wybrać najlepszą krajalnicę?

Kluczem do zakupowego sukcesu jest zwrócenie uwagi na najważniejsze parametry oraz cechy.

 ·         Materiał, z jakiego została wykonana krajalnica – przede wszystkim sprawdź, z jakiego tworzywa wykonano ostrze; ono determinuje bowiem jakość pracy całej krajalnicy. Najlepsze ostrza to ostrza tytanowe, ze stali nierdzewnej i stali chromowo-węglowej, przy czym ta ostatnia spełni oczekiwania nawet profesjonalnych kucharzy.

·         Moc urządzenia – im większa, tym krajalnica jest wydajniejsza i może wykroić więcej produktów w tym samym czasie oraz pracować dłużej bez przerwy. Do użycia w domowej kuchni z pewnością wystarczy krajalnica o mocy 100-150 W. Już teraz widzisz, że urządzenie to nie zużywa dużo energii elektrycznej, więc nie musisz martwić się tym, że stosowanie krajalnicy przełoży się na zwiększone rachunki za prąd.

·         Dostępność regulacji grubości krojenia – innej grubości plasterki sprawdzą się w przypadku wędliny i sera, a zupełnie inne w przypadku chleba. Ważne więc, by wybrana przez Ciebie krajalnica oferowała regulację grubości krojenia. Większość modeli dostępnych w naszym sklepie ma zakres 0-15-20 mm, a to wielkości w sam raz do domowego zastosowania.

Ponadto dobre krajalnice są wyposażone w osłonę na palce i antypoślizgową podstawkę – to zapewnia niezbędne bezpieczeństwo.

Krajalnice, które świetnie wyglądają w kuchni

Krajalnica prawdopodobnie będzie stale znajdowała się na blacie. Z tego powodu warto wybrać taki model, który swoim designem jak najlepiej wpisze się w nastrój danej kuchni. Chcemy, byś mógł osiągnąć taki właśnie efekt, dlatego w naszej ofercie znajdziesz białe i srebrne krajalnice – najbardziej uniwersalne, a także czerwone – idealne do kuchni retro oraz krajalnice czarne – nowoczesne, minimalistyczne i eleganckie.\

Ostrzałka do krajalnic – jej też potrzebujesz

Z czasem każde ostrze zaczyna się tępić i tym samym spada efektywność całej krajalnicy. Uchroń się przed tym zawczasu i już w momencie zakupu urządzenia wyposaż się w ostrzałkę. Tę też znajdziesz w naszym sklepie.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 104 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-03
   Długo czekałam na zamówienie ale na razie produkt się sprawdza
   2023-12-03
   Szybko tanio
   pixel