Termosy na kawę i herbatę

ilość znalezionych towarów: 3

Termosy na kawę i herbatę – do pracy, szkoły, na podróż i wycieczkę w góry

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ulubionym smakiem kawy lub herbaty można było cieszyć się w pomieszczeniu, blisko czajnika z możliwością zagotowania wody. Teraz, z rozwiązaniami technicznymi, jakimi dysponujemy oraz wyjątkowymi materiałami, przyjemność z picia gorących napojów możemy zabierać ze sobą. Do pracy, szkoły, pociągu czy autobusu, a nawet daleko w teren: las lub góry. Umożliwiają to termosy na kawę i herbatę. I znajdziesz je w naszym sklepie internetowym – w atrakcyjnych cenach i wielu wzorach oraz rozmiarach.

Małe i duże termosy na kawę, długo trzymające ciepło

Główny zadaniem dobrego termosu na kawę – i herbatę też – jest utrzymanie wysokiej temperatury przez jak najdłuższy czas, niezależnie od warunków termicznych panujących wokół. W zależności od modelu, a więc zastosowanych rozwiązań, czas ten może wynosić od kilku do nawet kilkunastu godzin. Im lepsze materiały producent wykorzystał i im bardziej udoskonalił budowę termosu, tym jego termiczna izolacja jest lepsza.

Termos na kawę długo trzymający ciepło sprawdza się zwłaszcza w chłodne pory roku i podczas podróży oraz wędrówek. Wtedy też potrzebujesz dużego termosu na kawę. Z kolei mały wystarczy do pracy, szkoły i na wyzwania jednego dnia. Wtedy izolacja termiczna nie musi być tak wysoka, bo prawdopodobnie wypijesz zawartość termosu w ciągu maksymalnie kilku godzin. W Kuchniolandzie mamy dla Ciebie te dwa rodzaje termosów, przebieraj więc w nich do woli.

Termos na gorącą herbatę – od 0,5 do nawet 1,7 litra

Wyprawy z całą rodziną albo po prostu na wiele godzin? Wtedy warto sięgnąć po termos na herbatę duży i szczelny. Taki z pewnością sprawdzi się jako termos na herbatę w góry i do lasu, a także na wypad na ryby czy ognisko.

Stawiasz na znane i cenione marki? Sprawdź termos na herbatę Stanley – jeden z największych ulubieńców naszych Klientów. W ofercie znajdziesz zarówno termosy na herbatę z kubkiem, jak i z tak zwanym dziubkiem – dla każdego coś dobrego.

Termosy nie muszą być wyłącznie turystyczne, dlatego oferujemy również termosy na herbatę do domu – z korkiem dozującym i w pięknych, żywych kolorach. Dzięki szklanym wypełnieniom oferują doskonałe właściwości termiczne.

Termosy na kawę i herbatę, ale też zimne napoje

Termosy świetnie utrzymujące temperaturę to opcja nie tylko na gorącą kawę czy herbatę, ale też na zimne napoje, tak pożądane latem. Pamiętaj o tym i nie myśl o zakupie termosu jako o wyposażeniu jesienno-zimowym, ale jako o produkcie na cały rok. Takim, który może towarzyszyć Ci każdego dnia, dając dostęp do samodzielne przygotowanego, zdrowego napoju, w oczekiwanej przez Ciebie – niskiej, średniej lub wysokiej – temperaturze.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-12-03
  Długo czekałam na zamówienie ale na razie produkt się sprawdza
  2023-11-23
  Jak na razie jest ok. Zmienia kolor nie rdzewieje
  pixel