Domki dla ptaków

ilość znalezionych towarów: 1

Domki dla ptaków – w trosce o dobro ptaków i wygląd ogrodu

Domki dla ptaków pełnią dwie główne funkcje – są świetnym miejscem dla ptaków, odwiedzających Twój ogród, ale też piękną ozdobą Twojej posesji. Ogród z estetycznym karmnikiem przytwierdzonym do drzewa lub ściany budynku wygląda na znacznie przytulniejszy i zachęca do odwiedzin nie tylko ćwierkające maleństwa. Tym bardziej, że domki dla ptaków to już nie tylko zbite na szybko drewniane deski, ale prawdziwa różnorodność, wśród której z łatwością znajdziesz takie karmniki, które Ci się spodobają i które będą pasować do Twojego domu i ogrodu.

Różnorodne budki lęgowe i domki dla ptaków

W Kuchniolandzie zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu najładniejsze domki dla ptaków i karmniki. To zarówno tradycyjne, drewniane domki dla ptaków, jak i metalowe i minimalistyczne budki, odporne na niekorzystne działanie pogody. Metalowe budki dla ptaków powinny jednak znajdować się w zacienionym miejscu, bo w słońcu szybko się nagrzewają i z tak wysoką temperaturą wewnątrz nie zachęcają do ptasich odwiedzin. A drewniane warto odgrodzić od bezpośredniego kontaktu z deszczem, by posłużyły jak najdłużej.

Niektóre budki lęgowe przyjmują mniej typowe kształty: bukietów ze słomy lub serca. Które z nich wybrać? Pamiętaj, że liczy się nie tylko estetyka, ale też praktyczny wymiar tych akcesoriów. Ich otwory muszą być dopasowane do gatunków ptaków, jakie Cię odwiedzają. Określ więc, czy interesują Cię budki dla ptaków śpiewających, czy innych.

Karmniki – na każdy rodzaj pokarmu dla ptaków

Karmniki, które znajdziesz w naszym sklepie możesz wykorzystać jako miejsce na pokarm wszelkiego rodzaju: luźną karmę, kulki tłuszczowe oraz ziarna. Łatwe w montażu nie wymagają pomocy specjalisty – zawiesisz je samodzielnie. Są na tyle duże, by pomieścić wystarczającą, ale nie nadmierną ilość jedzenia; tak, by pokarm zniknął z karmnika zanim zdąży się zepsuć.

Domki dla ptaków w holenderskim i skandynawskim stylu – najpiękniejsze

Największą popularnością w naszym sklepie cieszą się domki dla ptaków w holenderskim i skandynawskim stylu. W uroczych pastelowych kolorach i formie przypominającej prawdziwy, ludzki domek, ale też z jasnego i ciemnego drewna, czasami z dodatkowymi zdobieniami takimi jak płotek i ptasie malunki. Takie domki dla ptaków są uwielbiane nie tylko przez dorosłych, ale też dzieci. Zakup karmników i budek lęgowych to również dobry sposób na pokazanie maluchom, że warto dbać o naszych młodszych, ptasich braci i siostry.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 104 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-03
   Długo czekałam na zamówienie ale na razie produkt się sprawdza
   2023-11-24
   Szybka realizacja i pełna informacja na każdym zamówienia. Zdecydowanie polecam sklep
   pixel