Łyżeczki do kawy i herbaty

ilość znalezionych towarów: 5

Łyżeczki do kawy i herbaty – duży wybór, pojedyncze i komplety

Przez łyżeczki do herbaty rozumiemy przede wszystkim małe łyżeczki, których używa się do mieszania oraz wsypywania liści lub zmielonych ziaren do ulubionego kubka, szklanki, dzbanka. A łyżeczki do kawy to małe i długie łyżeczki. Drugie mają ułatwić mieszanie w wysokich szklankach, przeznaczonych właśnie do wygodnego i eleganckiego picia kawy. W praktyce oczywiście wszystkie te łyżeczki służą w wielu innych czynnościach: jedzeniu deserów czy miarkowaniu przypraw i innych produktów spożywczych.

Małe i długie łyżeczki do kawy oraz herbaty

W Kuchniolandzie zebraliśmy dla Ciebie wszystkie łyżeczki do kawy i herbaty w jednym miejscu. To wysokiej jakości sztućce, pozyskane od renomowanych producentów. Wiemy jak różne są gusta i potrzeby naszych Klientów, dlatego znajdują się tu zarówno pojedyncze łyżeczki do herbaty i kawy, jak i wygodne zestawy – kupujesz raz, a zdobywasz zapas łyżeczek na lata. Oferujemy sztućce w standardowych kolorach, a więc srebrne, ale także z wielobarwnymi rączkami lub kolorowe w całości – takie możesz ciekawie dopasować do pozostałych sztućców w kuchni lub ogólnie, kuchennej kolorystyki.

W tej kategorii umieściliśmy również łyżeczki do cukru – z charakterystycznym wyżłobieniem oraz szumówki, czyli łyżeczki-cedzaki do zbierania szumowin z zupy. Produktów jest wiele, dlatego zachęcamy do samodzielnego przeglądania.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-12-03
  Długo czekałam na zamówienie ale na razie produkt się sprawdza
  2023-11-23
  Jak na razie jest ok. Zmienia kolor nie rdzewieje
  pixel