Zabezpieczenia dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 1

Zabezpieczenia dla dzieci – niech Twój dom będzie jeszcze bezpieczniejszy dla dziecka

Twój szkrab staje się coraz bardziej samodzielny i ciekawy świata wokół? Raczkuje i sięga po wszystko, co znajdzie w swoim bliskim otoczeniu? To najlepszy moment na wprowadzenie do domu dodatkowego zabezpieczenia dla dzieci – blokad na drzwi, osłonek na krawędzie, zaślepek do gniazd elektrycznych.

Solidne i łatwe do założenia zabezpieczenia dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz tylko solidne, a jednocześnie łatwe w założeniu zabezpieczenia dla dzieci. Takie, które z łatwością zamontujesz samodzielnie i które będą służyć przez długi czas, zapewniając maluchowi maksymalne bezpieczeństwo.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

·         gumowe zabezpieczenia na meble – otulające ostre rogi szafek i blaty stołów oraz sprawiające, że nawet przy kontakcie dziecka z takim kantem nie ma ryzyka urazu;

·         blokady do szafek i szuflad – nie chcesz, by dziecko miało dostęp do niebezpiecznych przedmiotów skrytych w szafkach i szufladach? Sięgnij po blokady, dzięki którym maluch nie będzie w stanie otworzyć żadnej z nich. Mamy dla Ciebie blokady ukryte, czyli takie, które zamontujesz w środku, nie musząc martwić się pogorszonym wyglądem mebla;

·         zaślepki do gniazdek – uniemożliwiają dziecku wetknięcie palców i jakichkolwiek przedmiotów do gniazd elektrycznych i tym samym chronią przed groźnym porażeniem przez prąd; dorosły z łatwością ściągnie takie zaślepki, jeśli będzie potrzebował dostępu do konkretnego gniazdka, ale maluch już nie zdoła tego zrobić, w tym tkwi skuteczność takich zabezpieczeń.

Wymienione zabezpieczenia znajdziesz u nas w praktycznych zestawach i jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 104 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-02
   Wszystko super
   2023-11-05
   Szybko i profesjonalnie.
   pixel