Perlatory / Sitka

ilość znalezionych towarów: 6

Sitka do zlewozmywaka – dla bezpieczeństwa odpływ

Nie sposób usunąć z każdego użytego talerza wszystkich resztek. Zawsze pozostaną nawet niewielkie drobinki, a przy nieuwadze nawet większe, które trafiając do odpływu, stwarzają ryzyko jego zapchania, nie mówiąc o niekorzystnych efektach ekologicznych. Aby je zatrzymać jeszcze w zlewozmywaku, warto wyposażyć się w sitka do zlewu kuchennego.

W Kuchniolandzie mamy dla Ciebie różnorodne sitka do zlewozmywaka – ze stali nierdzewnej i silikonowe, małe i duże, a wszystkie wyłapują nawet malutkie resztki jedzenia i są łatwe w czyszczeniu. Kosztują niewiele jak za funkcjonalność, jaką oferują i zwiększenie bezpieczeństwa całego odpływu.

Perlatory do kuchni – większa oszczędność wody i wygoda mycia

W tej kategorii produktów znajdziesz również perlatory do wody, czyli końcówki do baterii kuchennych, z pomocą których zyskujesz większą kontrolę nad intensywnością i kształtem strumienia wody. Co to oznacza?

Przede wszystkim to, że możesz dopasować ilość stosowanej wody do zabrudzenia mytych talerzy – na ledwo użyte wystarczy delikatna mgiełka, a do średnio i mocno brudnych przyda się mocny strumień, który swoją siłą usunie nawet resztki przywarte do powierzchni naczynia. Takie rozwiązanie do oszczędność Twojej energii oraz wody w Twoim gospodarstwie domowym, a to z kolei oznacza mniejsze rachunki. Twoja kuchnia staje się także bardziej eko. Oferujemy różnorodne perlatory na kran – z przedłużeniem i bez, chromowane i w rożnych kolorach.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-23
  Jak na razie jest ok. Zmienia kolor nie rdzewieje
  2023-11-05
  Szybko i profesjonalnie.
  pixel