Klamerki i spinacze do prania

ilość znalezionych towarów: 7

Klamerki do prania – dla pewności, że suszone pranie nie spadnie

Suszysz pranie na świeżym powietrzu? W takim razie klamerki do prania to konieczność. Utrzymają bowiem ubrania, tekstylia i wyprane dodatki w jednym miejscu i ochronią przed ich spadaniem i brudzeniem się, nawet podczas silnego powiewu wiatru. Umożliwią Ci też rozłożenie prania na całej jego szerokości, a to sprawi, że materiał wyschnie szybciej i lepiej.

Jakie klamerki znajdziesz w naszym sklepie?

Oferujemy zarówno plastikowe, jak i drewniane spinacze, o standardowej mocy i mocniejsze – dla najcięższego prania. Głównie jako zestaw, bo taki najbardziej się opłaca, ale możesz wybierać między mniejszymi i większymi kompletami w zależności od tego, jak duże jest Twoje standardowe pranie. Różnorodność obejmuje też kolory. Dostępne u nas klamerki są nie tylko praktyczne, ale też po prostu ładne i cieszą oczy domowników, a nawet sąsiadów.

Klamerki do prania drewniane i plastikowe

Większość spinaczy dostępnych w tej kategorii składa się z elementu z tworzywa sztucznego połączonego z solidną, metalową sprężyną. To gwarantuje balans między lekkością i trwałością klamerki. Plastikowe klamerki oczywiście nie wchodzą w żadne reakcje z upranymi materiałami. Jeśli jednak masz takie życzenie, możesz wybrać klamerki drewniane – ekologiczne i przywodzące na myśl czasy dzieciństwa i prania przygotowywanego przez mamę lub babcię.

Klamerki do prania duże i spinacze do bielizny

Duże warto wybrać do tekstyliów: głównie pościeli i ręczników. Małe sprawdzą się przy wszystkich ubraniach, także tych dziecięcych oraz jako spinacze do bielizny. Dopasuj spinacze do konkretnej grupy produktów i zapomnij o problemie zbyt dużej klamerki wobec małej skarpetki!

Klamerki na sznurek i suszarkę każdego typu

Klamerki są dodatkami uniwersalnymi. To oznacza, że z powodzeniem wykorzystasz je zarówno na zwykłym sznurku, jak i suszarce pokojowej i ogrodowej. Rozpiętość ich ramion jest bowiem na tyle duża, by sprawdziły się w każdej sytuacji.

Uciekające i gubiące się klamerki? Mamy na to rozwiązanie

I jest bardzo proste. To koszyki i pojemniki na klamerki, które także znajdziesz w naszym sklepie. Z nimi możesz przechowywać spinacze nawet na balkonie i w ogrodzie, mając pewność, że wszystkie zostaną dokładnie w tym samym miejscu, w którym je ostatnio zostawiłaś/eś. Wyposażając się w taki pojemnik, oszczędzasz na często dokupowanych klamerkach, mających wypełnić lukę po tych zgubionych.

Śmiało, przejrzyj kategorię z klamerkami do prania, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.69 / 5.00 104 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-24
  Szybka realizacja i pełna informacja na każdym zamówienia. Zdecydowanie polecam sklep
  2023-11-23
  Jak na razie jest ok. Zmienia kolor nie rdzewieje
  pixel