Zestaw składa się z aeratora do wina Airovin, nalewaka do wina z filtrem Vine, a także korka do wina Vine umieszczonych w atrakcyjnej podstawce, która została wykonana z wysokiej jakości drewna akacjowego. Jest ona świetnym sposobem na przechowywanie i ekspozycję akcesoriów znajdujących się w zestawie. Dekanter AIROVIN intensywnie napowietrza wino podczas nalewania wzbogacając smak i aromat.
Zastosowana zasada Venturiego sprawia, że smak wina jest jeszcze bardziej intensywny. Zintegrowany z dekanterem nalewak ułatwia nalewanie wina, jednocześnie zapobiegając kapaniu. Silikonowy koreczek - opaska mocuje bezpiecznie dekanter w szyjce butelki. Wbudowany filtr ze stali nierdzewnej, zatrzymuje większe cząsteczki. Nalewak do wina Vine to bardzo wygodne urządzenie pozwalające na nalewanie wina bez martwienia się o niesforne krople, które mogłyby poplamić stół lub obrus. Dzięki umiejętnemu wyprofilowaniu nalewak zawraca wszystkie nadmiarowe kropelki z powrotem do butelki. Oprócz tego, zawarty w nalewaku filtr, odseparuje wszystkie większe cząsteczki znajdujące się w winie. Silikonowa część nalewaka świetnie przylega do szyjki butelki zapewniając solidne i szczelne osadzenie. Korek Vine szczelnie zamyka butelkę po prostym włożeniu go do szyjki, jednakże nie zalecamy kładzenia butelki na boku po zamknięciu jej korkiem. Korek spowalnia dalszy proces napowietrzania się wina, zapewniając niezmieniony smak i świeżość na dłużej. Wyszukane połączenie materiałów – wysokiej jakości drewna akacjowego, szczotkowanej stali nierdzewnej i silikonu – nadaje korkowi niepowtarzalnego charakteru. Silikonowa część korka zapewnia pewne i dokładne dopasowanie do szyjki butelki. Oprócz butelek z winem, można tym korkiem zamykać również butelki z oliwą. Zaleca się myć ręcznie. Zestaw został zaprojektowany przez AdHoc Design Team. Materiał: stal nierdzewna, akryl, silikon, drewno akacjowe. Wymiary zestawu: długość – 13,5cm, szerokość – 4cm, wysokość – 18cm. Wymiary aeratora Airovin: średnica – 3cm, wysokość – 16cm. Wymiary nalewaka Vine: średnica – 2,7cm, wysokość – 13cm. Wymiary korka do wina Vine: średnica – 2,5cm, wysokość – 8,4cm. Przybliżone wymiary brutto: wysokość - 18,7cm, długość - 13,9cm, szerokość - 4,3cm. Opakowanie: kartonowe pudełko prezentowe.
AdHoc to niemiecka firma oferująca wysokiej jakości akcesoria kuchenne, akcesoria do wina i produkty dekoracyjne. Akcesoria kuchenne marki AdHoc są znane w niemal 30 krajach na całym świecie i z całą pewnością spełniają wysokie standardy i oczekiwania klientów, oferując całą gamę produktów i akcesoriów kuchennych. Precyzja wykonania i wysoka jakość użytych przy tym materiałów w połączeniu z nowoczesną stylizacją sprawiają, że produkty takie jak młynki, zaparzacze, czy korkociągi nabierają nowego znaczenia.
Marka AdHoc powstała w 1995 roku w miejscowości Mannheim. Od samego początku od założenia firma, AdHoc kieruje się tą samą ideą: tworzyć przedmioty użyteczne z najwyższej jakości materiałów, będące zarazem designerskimi gadżetami. Dla producenta najważniejszy jest dopracowany pod względem każdego szczegółu projekt i solidne wykonanie. Firma AdHoc znana jest przede wszystkim ze swoich młynków do przypraw. Do ich produkcji wykorzystywana jest zarówno wysokiej jakości stal nierdzewna, ale też ceramika, akryl i drewno akacjowe.