Śliniaki

ilość znalezionych towarów: 1

Śliniaki dla dzieci – jedzenie bez bałaganu

Śliniaki to akcesoria, które towarzyszą dzieciom już od pierwszych dni życia. Pozwalają im na schludne jedzenie – czy to podczas karmienia piersią, czy podczas spożywania posiłku z talerzyka lub butelki. A wiadomo, kiedy ubranko suche, to i maluszkowi jest lepiej. Czystość w trakcie karmienia jest też doceniana przez rodziców, którzy nie muszą przebierać brzdąca po każdym posiłku i mogą karmić w każdych warunkach, także poza domem. Dlatego śliniaki dziecięce to przybory przynoszące korzyść każdemu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne śliniaki dla dzieci. To zarówno śliniaki bawełniane – coś dla rodziców lubiących tradycyjne rozwiązania, jak i śliniaki gumowe oraz śliniaczek kauczukowy – do wielokrotnego użytku i łatwe w czyszczeniu. Sprawdzą się jako śliniaki dla niemowląt oraz śliniaki dla noworodka, czyli śliniaki do karmienia piersią oraz dla starszych dzieci, uczących się samodzielnego jedzenia. Zdecydowana większość modeli to śliniaki apaszki – zapinane wokół szyi szczelnie okrywają ubranko dziecka, a często wyposażone w kieszonkę zapobiegają spadaniu kawałków jedzenia na podłogę.

Śliniaki dziecięce w pięknych kolorach

Kto powiedział, że akcesoria tak praktyczne, jak śliniaki nie mogą być też ładne? Spójrz na akcesoria, które zebraliśmy dla Ciebie powyżej, a przekonasz się, że również śliniaki potrafią być piękne. To żywe kolory i bajkowe wzory. Dostępne w wersjach bliższych sercom dziewczynek oraz w estetyce chłopięcej.

Wyłącznie bezpieczne śliniaki dla dzieci

Żaden z oferowanych przez nas śliniaków dziecięcych nie zawiera zbędnych, szkodliwych substancji. To wysokojakościowe tworzywo – odporne na zabrudzenia z jednej strony, ale w pełni bezpieczne z drugiej.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.69 / 5.00 104 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-12-02
   Wszystko super
   2023-10-14
   Nie mam uwag krytycznych.
   pixel