Jak zachęcić dziecko do jedzenia?

Jak zachęcić dziecko do jedzenia?

 

Macie w domu niejadka? Jak zachęcić dziecko do zjedzenia obiadu? Pomocne mogą okazać się naczynia i sztućce oraz inne akcesoria dedykowane specjalnie dla milusińskich.

 

Pomocne mogą okazać się zestawy naczyń dla dzieci z bajkowymi, kolorowymi motywami. Marka Affek Design, Tadar, Ambition czy Small Foot oferuje zestawy naczyń dla dzieci w  różnych motywach: m.in. pszczółki, liska, misia, psa, żółwia, lwa czy sowy. Zestawy składają się z: talerzyka, miski, kubeczka. Niektóre zestawy posiadają dodatkowo sztućce. Kolorowe naczynia z pewnością zachęcą Twoje dziecko do jedzenia.

Warto też zaopatrzyć się w specjalne sztućce dla dzieci. Wykonane ze stali nierdzewnej sztućce posiadają na rękojeści aplikacje z bajek. W zależności od wybranego modelu sztućce występują w motywach: kraina lodu, cars, myszka minnie, psi patrol. Jeśli Twoje dziecko ogląda którąś z wymienionych bajek sztućce mogą okazać się świetnym rozwiązaniem.

Na chłodniejsze okresy proponujemy termosy i kubki termiczne. Doskonale sprawdzą się także podczas podróży samochodem czy pociągiem. Termos długo utrzyma ciepło napoju. A kolorowa aplikacja zachęci dziecko do jego użycia. Termos występuje z motywem: Myszka Minnie, Cars, Frozen oraz Psi Patrol.

Spróbujcie podać dziecku obiad w naczyniach dla dzieci i nakarmić ich sztućcami z postaciami z bajek mamy nadzieję, że okaże się to pomocne! Powyższe propozycje stanowią także doskonałe pomysły na prezent dla dziecka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-03
Szybko tanio
2023-11-25
Polecam
pixel